بازار وردپرس چیست؟

وب سایت بازار وردپرس مرکزی برای خرید و فروش نسخه های اورجینال و فارسی قالب و افزونه های وردپرس، اسکریپت، فایل های گرافیکی و… است که در اسفند ماه سال 1397 با قدرت تمام افتتاح شد، بازار وردپرس سعی دارد بتواند با همکاری طراحان و توسعه دهندگان داخلی محصولات اورجینال را از وب سایت های خارجی تهیه کرده و با بومی سازی و فارسی سازی این محصولات بتواند با کمترین قیمت ممکن این محصولات را در اختیار وبمستران عزیز قرار دهد.

توجه داشته باشید که تمامی محصولات ارائه شده در این مارکت کاملا اورجینال هستند و شما با خرید به آپدیت های محصول نیز دسترسی خواهید داشت، از آنجایی که قیمت بسیار پائینی برای محصولات در نظر گرفته شده است، به همین خاطر روی محصولات لایسنس گذاری شده است ، تا تمامی محصولات پس از خرید تنها روی یک دامنه فعال گردد.

بازار وردپرس

و اما روش کار بازار وردپرس به چه صورت هست؟

مارکت بازار وردپرس یک واسطه بسیار مطمئن بین طراحان و توسعه دهندگان با خریداران و استفاده کنندگان است، ما این امکان را فراهم کرده ایم تا طراحان ایرانی بتوانند طرح های خود را بفروش برسانند تا بتوانند کسب درآمد بکنند، طراح محصول دیجیتالی را در بازار وردپرس عرضه میکند، پس از بررسی دقیق محصول توسط کارشناسان بازار وردپرس بر روی سایت منتشر میشود، و شما با خرید محصول طراح می توانید به فایل دسترسی داشته باشید و محصول استفاده بکنید، طراح نیز بمدت 6 ماه تمام متعهد میشود که پشتیبانی کامل و سریعی به خریدار ارائه بکند.

ما محصولات ارائه شده در بازار وردپرس را از جنبه های مختلف آنالیز و تست میکنیم و محصول کاملا سالم و بدون مشکل و اورجینال را در بازار وردپرس به فروش می رسانیم تا این اطمینان را داشته باشیم که مشتریان از محصول خریداری شده رضایت کامل داشته باشند.

.

پشتیبانی محصولات:

لازم به ذکر است که پشتیبانی محصولات ارائه شده در بازار وردپرس توسط خود شخص فروشنده انجام میشود، و بازار وردپرس ملزم به ارائه پشتیبانی به خریدار نیست، فروشندگان نیز موظف هستند تا 6 ماه بصورت کامل پشتیبانی را ارائه دهند. درصورتی که از پشتیبانی فروشنده ای ناراضی هستید و یا نتیجه مطلوبی نگرفتید می توانید با تیم بازار وردپرس ارتباط برقرار کنید و مشکل را مطرح کنید.

پشتیبان وردپرس

با تشکر، بازار وردپرس